Det är oss du möter

 

Evert Rydén

Ägare och begravningsentreprenör sedan 38 år tillbaka. Jag tar hand om begravningen och hjälper även med sång och musik. Du kan också prata med mig om programblad, fotografier och förstoringar, gravstenar, bouppteckning, testamente, framtidsfullmakt och allt annat som rör ett dödsfall.

 

evert@steensbegravningsbyra.se

Birgitta Rydén

 

Det är mig du oftast möter först, både i telefon och vid besök.

birgitta@steensbegravningsbyra.se

Katarina Palmgren

 

Du möter mig på kontoret, som entreprenör

och som solist på begravningar.

katarina@steensbegravningsbyra.se

Claes Kihlagård

 

Begravningsentreprenör. Lite av en allt-i-allo som hjälper till med begravningen, sjunger och spelar trumpet och sköter transporterna.

claes@steensbegravningsbyra.se

Johan Carlsson


Boutredare med ett förflutet som försäkringsutredare som även sjunger

och spelar gitarr.

johan@steensbegravningsbyra.se

Ingrid Hansson

 

Arbetar som boutredare på deltid.

ingrid@steensbegravningsbyra.se